+48 25 798 96 96 oknexgmg@poczta.onet.pl

Nasze oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi z profili PCV. Zapewniamy dojazd do klienta oraz montaż, ciepłą ramkę w standardzie, ocynkowane okucia do okien.

Nasza firma przy produkcji okien wykorzystuje materialy firm:

Gerda- drzwi i zamki,

Glassolutions Saint-Gobain- szyby,

Siegenia Aubi- okucia.

Mamy duży wybór okien i drzwi wykonywanych na różnych profilach: pięciokomorowe, sześciokomorowe, siedmiokomorowe, oraz czterokomorowe z wkładami termicznymi. Ale dobry profil to dopiero początek, każde okno oszklimy dla Państwa tak, aby spełniło oczekiwania zarówno dotyczące ochrony cieplnej jak i akustycznej, jesli potrzeba zastosujemy szczególnego rodzaju szklenie antywłamaniowe, dzwiękochłonne, refleksyjne, matowe… Na Państwa życzenie okna mogą być wykonane w kolorach, moga posiadać szprosy podkreślające wyrażistość okna.

Drzwi są wizytówką domu, ponieważ już od wejścia podkreślają jego charakter. Bogata kolorystyka profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień, od klasycznych aż po ultranowoczesne, pozwalają swobodnie kształtować fasadę Państwa domów oraz zaznaczyć swoją indywidualność.

Ponadto od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed hałasem i warunkami pogodowymi. Charakterystycznymi cechami drzwi w systemach Salamander jest ich solidność i elegancja.

Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokości zabudowy od 60 do 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej, natomiast duże komory wzmocnień dają możliwość zastosowania zbrojenia gwarantującego odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe. Niski próg drzwiowy umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

Jesteśmy do Panstwa dyspozycji, wyceny wykonujem w oparciu o podane telefonicznie lub przesłana mailem wymiary.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości, nowoczesne okna pvc o różnicowanych parametrach. Zajmujemy się produkcją okien PVC na profilu Salamander, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde okno, o każdym kształcie i w każdym budynku. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, pozwoliło nam poznać wymagania rynku i oczekiwania ze strony Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważna jest jakość wykonanych okien. współczesne okna pvc powinny zapewniać przede wszystkim komfort i wysokie walory użytkowe ale także powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

  1. PROFILE SALAMANDER

2.DRZWI I ZAMKI GERDA

3. SZYBY GLASSOLUTIONS SAINT-GOBAIN

4. Okucia siegenia aubi

Katalogi

KMT STAL

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”.

BARAŃSKI

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 30 lat powstałą z zamiłowania do drewna. Od początku istnienia naszą specjalizacją były drzwi wewnętrzne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę. Dziś znani jesteśmy także z produkcji drzwi zewnętrznych. Przez ostanie lata firma dynamicznie rozwijała się, przekształcając w prężnie działające przedsiębiorstwo. Zatrudniamy ponad stuosobową wysokowyspecjalizowaną załogę oraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym wysoki standard oferowanych produktów. W branży wyróżnia nas bogate doświadczenie i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

 

Zaufaj naszej marce, a Twój dom lub mieszkanie staną się bezpieczniejsze. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania, które wyróżniają się stylem, niezawodnością i bezpieczeństwem. Nasze zamki, drzwi, bramy garażowe i kłódki spełniają wszystkie wymagane przez przepisy budowlane normy jakości i bezpieczeństwa, a bogate wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że praktycznie każdy znajdzie produkt trafiający w jego gust.

 

Paleta Kolorów

Dopasuj okna do swojego domu

Na podstawie 39 opinii
Rafał Brojek
Rafał Brojek
2021-11-16
Najlepszy w Łukowie !!!
skorpionktw1973
skorpionktw1973
2021-10-08
Super firma, profesjonalne podejście do klienta. Polecam
Damian Domański
Damian Domański
2020-10-29
Solidna firma. Polecana przez moich znajomych. Chyba się skusze na ich ofertę.